Home

Citit suspenda Securitate vairas kalvis marcisauskas cârlig cometariu Glosar

Kieta kova pažymėtoje Šiaulių regbio klasikoje – „Vairo-Kalvio“ pergalė |  KaunoDiena.lt
Kieta kova pažymėtoje Šiaulių regbio klasikoje – „Vairo-Kalvio“ pergalė | KaunoDiena.lt

Vairas-Kalvis-Jupoja“ sieks išlaikyti čempionišką žaidimo braižą -  Sportas.info
Vairas-Kalvis-Jupoja“ sieks išlaikyti čempionišką žaidimo braižą - Sportas.info

Baltijos regbio „Top“ lygos lyderių mūšyje – „Vairo-Kalvio“ pergalė prieš  „Žalgirį“ - DELFI Sportas
Baltijos regbio „Top“ lygos lyderių mūšyje – „Vairo-Kalvio“ pergalė prieš „Žalgirį“ - DELFI Sportas

33-ią kartą čempionai: „Vairo-Kalvio-Jupojos“ regbininkai iškovojo „Top“  lygos auksą - DELFI Sportas
33-ią kartą čempionai: „Vairo-Kalvio-Jupojos“ regbininkai iškovojo „Top“ lygos auksą - DELFI Sportas

Regbio turnyrą Šiauliuose laimėjo „Vairas-Kalvis“ | kl.lt

Regbio Klubas Vairas ने नई फ़ोटो जोड़ी. - Regbio Klubas Vairas

Regbio Klubas Vairas - Videos | Facebook

Geriausiu Top lygos treneriu... - Regbio Klubas Vairas | Facebook

Po dramatiško Šiaulių derbio „Vairas-Kalvis“ užtikrino „Top“ lygos čempiono  titulą - DELFI Sportas
Po dramatiško Šiaulių derbio „Vairas-Kalvis“ užtikrino „Top“ lygos čempiono titulą - DELFI Sportas

Vairas-Kalvis“ įveikė „Baltrex-Šiaulių“ klubą

Regbio turnyrą Šiauliuose laimėjo „Vairas-Kalvis“ - DELFI Sportas

Atsisveikinanti regbio legenda apie ilgaamžiškumo paslaptį: nenoriu  atskleisti, nes Veryga nuliūstų - DELFI Sportas
Atsisveikinanti regbio legenda apie ilgaamžiškumo paslaptį: nenoriu atskleisti, nes Veryga nuliūstų - DELFI Sportas

Facebook
Facebook

Šiaulių klubų derbį Baltijos „Top“ lygoje laimėjo „Vairo-Kalvio“ ekipa -  DELFI Sportas
Šiaulių klubų derbį Baltijos „Top“ lygoje laimėjo „Vairo-Kalvio“ ekipa - DELFI Sportas

Regbio Klubas Vairas - Po įtempto pratęsimo mūsų vyrai tapo Lietuvos ir  Baltijos regbis 15 čempionais! FINALAS: "VAIRAS-KALVIS"25:22  "BALTREX-ŠIAULIAI" #visasirdimikartu #vairas #regbis #lietuvosregbis  #toplyga | Facebook
Regbio Klubas Vairas - Po įtempto pratęsimo mūsų vyrai tapo Lietuvos ir Baltijos regbis 15 čempionais! FINALAS: "VAIRAS-KALVIS"25:22 "BALTREX-ŠIAULIAI" #visasirdimikartu #vairas #regbis #lietuvosregbis #toplyga | Facebook

Įspūdingame „Pietinia“ derbio mūšyje – minimali „Baltrex-Šiaulių“ pergalė -  LRT
Įspūdingame „Pietinia“ derbio mūšyje – minimali „Baltrex-Šiaulių“ pergalė - LRT

Regbio Klubas Vairas - Mūsų vyrų komanda "Vairas-Citma-Kalvis-Jupoja" rytoj  kausis draugiškame turnyre 10 prieš 10 , "Gubernijos taurei laimėti",  kviečiame palaikyti mūsų vyrus! P.S. Sklando gandai, kad UAB "CITMA", šiam  turnyrui galimai
Regbio Klubas Vairas - Mūsų vyrų komanda "Vairas-Citma-Kalvis-Jupoja" rytoj kausis draugiškame turnyre 10 prieš 10 , "Gubernijos taurei laimėti", kviečiame palaikyti mūsų vyrus! P.S. Sklando gandai, kad UAB "CITMA", šiam turnyrui galimai