Home

Neted Comun credință olimpinės žaidynės ledo ritulys moteris orice Alienare Ascultător

Penkta olimpinių žaidynių diena: ledo ritulio dvikovoje rusai vargo su  šveicarais, latviai liko per žingsnį nuo medalių - LRT
Penkta olimpinių žaidynių diena: ledo ritulio dvikovoje rusai vargo su šveicarais, latviai liko per žingsnį nuo medalių - LRT

Olimpinių žaidynių ledo ritulio varžybų pusfinalyje – 10 kanadiečių įvarčių

13-a Pekino žaidynių diena: moterų ledo ritulio auksą iškovojo kanadietės,  krito greitojo čiuožimo rekordas - LRT
13-a Pekino žaidynių diena: moterų ledo ritulio auksą iškovojo kanadietės, krito greitojo čiuožimo rekordas - LRT

Švedijos moterų ledo ritulio rinktinė – olimpinių žaidynių pusfinalyje |  Sportas | 15min.lt
Švedijos moterų ledo ritulio rinktinė – olimpinių žaidynių pusfinalyje | Sportas | 15min.lt

Olimpinių žaidynių moterų ledo ritulio turnyro finalo repeticijoje  kanadiečių pergalė | KaunoDiena.lt
Olimpinių žaidynių moterų ledo ritulio turnyro finalo repeticijoje kanadiečių pergalė | KaunoDiena.lt

Olimpiniame moterų ledo ritulio turnyre – kanadiečių ir amerikiečių pergalės

Kovoje dėl olimpinės bronzos – įvartis paskutinę sekundę ir A. Seniuto  triumfas | kl.lt
Kovoje dėl olimpinės bronzos – įvartis paskutinę sekundę ir A. Seniuto triumfas | kl.lt

Kanados ir JAV ledo ritulininkės ketvirtoje olimpiadoje iš eilės susitiks  finale: pasigirdo kritika dėl tokio dominavimo | Sportas.lt
Kanados ir JAV ledo ritulininkės ketvirtoje olimpiadoje iš eilės susitiks finale: pasigirdo kritika dėl tokio dominavimo | Sportas.lt

Kanados moterų ledo ritulio rinktinė – penktą kartą olimpinė čempionė |  tv3.lt
Kanados moterų ledo ritulio rinktinė – penktą kartą olimpinė čempionė | tv3.lt

Olimpinių žaidynių pirma diena: dailiajame čiuožime jau kaito ledas,  prasidėjo ledo ritulio varžybos - LRT
Olimpinių žaidynių pirma diena: dailiajame čiuožime jau kaito ledas, prasidėjo ledo ritulio varžybos - LRT

Olimpinis pirmadienis: keturių šalių čempionai ir paaiškėjusios ledo ritulio  finalininkės
Olimpinis pirmadienis: keturių šalių čempionai ir paaiškėjusios ledo ritulio finalininkės

Penktadienį olimpinėse žiemos žaidynėse – vyrų ledo ritulio pusfinaliai ir  kitos svarbiausios transliacijos | tv3.lt
Penktadienį olimpinėse žiemos žaidynėse – vyrų ledo ritulio pusfinaliai ir kitos svarbiausios transliacijos | tv3.lt

Prisvilęs olimpinis debiutas: Kinijos ledo ritulininkai nesulaikė JAV  studentų - DELFI Sportas
Prisvilęs olimpinis debiutas: Kinijos ledo ritulininkai nesulaikė JAV studentų - DELFI Sportas

Olimpinis ledo ritulys – D.Zubraus akimis: favoritai rusai, palinkėjimas  latviams ir kada išvysime Lietuvą? | Sportas | 15min.lt
Olimpinis ledo ritulys – D.Zubraus akimis: favoritai rusai, palinkėjimas latviams ir kada išvysime Lietuvą? | Sportas | 15min.lt

Korėjos moterų ledo ritulio rinktinė Pjongčage pelnė pirmąjį įvartį

Pekino žiemos olimpinės žaidynės: ką svarbu žinoti - LTOK

Kanados ledo ritulininkės – Pekino olimpinių žaidynių čempionės

Kaunas Hockey - #DienosBajeris Olimpiniame atrankos turnyre į Vankuverio olimpines  žaidynes Slovakijos moterų ledo ritulio rinktinė laimėjo 82 : 0, įvarčiai  krito kas 44-ias sekundes. Slovakijos rinktinė į priešininkių vartus  smūgiavo 189
Kaunas Hockey - #DienosBajeris Olimpiniame atrankos turnyre į Vankuverio olimpines žaidynes Slovakijos moterų ledo ritulio rinktinė laimėjo 82 : 0, įvarčiai krito kas 44-ias sekundes. Slovakijos rinktinė į priešininkių vartus smūgiavo 189

Žiemos olimpiada Pekine – be NHL ledo ritulio žvaigždžių | Sportas |  15min.lt
Žiemos olimpiada Pekine – be NHL ledo ritulio žvaigždžių | Sportas | 15min.lt

Lietuvos moterų ledo ritulio rinktinė: naujos „rinkoje“, bet jau alkanos  pergalių - LTOK
Lietuvos moterų ledo ritulio rinktinė: naujos „rinkoje“, bet jau alkanos pergalių - LTOK

Pekino žaidynių 8 diena: ilgai laukta JAV ledo ritulininkų pergalė ir dar  vienas greitojo čiuožimo rekordas - LRT
Pekino žaidynių 8 diena: ilgai laukta JAV ledo ritulininkų pergalė ir dar vienas greitojo čiuožimo rekordas - LRT

Šiaurės Amerikos derbį ant olimpinio ledo po ilgos pertraukos laimėjo JAV  rinktinė - DELFI Sportas
Šiaurės Amerikos derbį ant olimpinio ledo po ilgos pertraukos laimėjo JAV rinktinė - DELFI Sportas

Cirkas Pekino ledo ritulio arenoje: kanadietės žaidė su kaukėmis, rusės  trečiame kėlinyje jas nusiėmė - DELFI Sportas
Cirkas Pekino ledo ritulio arenoje: kanadietės žaidė su kaukėmis, rusės trečiame kėlinyje jas nusiėmė - DELFI Sportas