Home

Prevala min Ai grija ledo ritulys kanada rusija yuotube Alerta Neîncetat casetă

Kanada ir Švedija pateko į pasaulio ledo ritulio čempionato pusfinalį -  DELFI Sportas
Kanada ir Švedija pateko į pasaulio ledo ritulio čempionato pusfinalį - DELFI Sportas

Rusija ir Kanada pasaulio ledo ritulio čempionate iškovojo įtikinamas  pergales | Sportas | 15min.lt
Rusija ir Kanada pasaulio ledo ritulio čempionate iškovojo įtikinamas pergales | Sportas | 15min.lt

Sensacija pasaulio čempionate: Latvija išplėšė pratęsimą su Kanada - DELFI  Sportas
Sensacija pasaulio čempionate: Latvija išplėšė pratęsimą su Kanada - DELFI Sportas

Pasaulio ledo ritulio čempionate šveicarai sensacingai nugalėjo Kanadą |  KaunoDiena.lt
Pasaulio ledo ritulio čempionate šveicarai sensacingai nugalėjo Kanadą | KaunoDiena.lt

Po suomių ir rusų pergalių – aiškios visos ledo ritulio pasaulio čempionato  ketvirtfinalio poros - DELFI Sportas
Po suomių ir rusų pergalių – aiškios visos ledo ritulio pasaulio čempionato ketvirtfinalio poros - DELFI Sportas

Pasaulio ledo ritulio čempionato starte Rusija „sausai“ pralaimėjo čekams -  DELFI Sportas
Pasaulio ledo ritulio čempionato starte Rusija „sausai“ pralaimėjo čekams - DELFI Sportas

Rusai laukia. "Klevo lapų"... - SŪRU

Planetos ledo ritulio pirmenybių A grupės lyderių dvikovoje Kanada įveikė  Švediją - DELFI Sportas
Planetos ledo ritulio pirmenybių A grupės lyderių dvikovoje Kanada įveikė Švediją - DELFI Sportas

Pasaulio čempionatą Rusija pradėjo pergale prieš Švediją po bulitų |  Sportas | 15min.lt
Pasaulio čempionatą Rusija pradėjo pergale prieš Švediją po bulitų | Sportas | 15min.lt

Pasaulio čempionatas per LRT: favoritai, nusivylimai ir atkrintamųjų  prognozės pagal Maksimą Vojevodiną - LRT
Pasaulio čempionatas per LRT: favoritai, nusivylimai ir atkrintamųjų prognozės pagal Maksimą Vojevodiną - LRT

Suomiai paliko rusus už finalo borto, Kanada perlipo čekų barjerą | Sportas  | 15min.lt
Suomiai paliko rusus už finalo borto, Kanada perlipo čekų barjerą | Sportas | 15min.lt

Skandalas žaidynėse: Kanada iš pradžių atsisakė žaisti su Rusija | Sportas  | 15min.lt
Skandalas žaidynėse: Kanada iš pradžių atsisakė žaisti su Rusija | Sportas | 15min.lt

Jaunimo ledo ritulio pasaulio čempionate Kanados 20-mečiai triuškinamai  pralaimėjo rusams
Jaunimo ledo ritulio pasaulio čempionate Kanados 20-mečiai triuškinamai pralaimėjo rusams

Finale persvaros prieš Kanadą neišlaikę rusai laistė ledą ašaromis - DELFI  Sportas
Finale persvaros prieš Kanadą neišlaikę rusai laistė ledą ašaromis - DELFI Sportas

Neįtikėtina: šeimininkė Slovakija sutriuškino favoritais laikytus JAV ledo  ritulininkus, krito ir muštynes sukėlę švedai
Neįtikėtina: šeimininkė Slovakija sutriuškino favoritais laikytus JAV ledo ritulininkus, krito ir muštynes sukėlę švedai

Pasaulio ledo ritulio čempionate rusai vargo su šveicarais, suomiai pamokė  Kanadą - DELFI Sportas
Pasaulio ledo ritulio čempionate rusai vargo su šveicarais, suomiai pamokė Kanadą - DELFI Sportas

Ledo ritulio pasaulio taurės finalo serija prasidėjo Kanados rinktinės  pergale - DELFI Sportas
Ledo ritulio pasaulio taurės finalo serija prasidėjo Kanados rinktinės pergale - DELFI Sportas

Mūšyje dėl pirmos vietos A grupėje JAV ledo ritulininkai pranoko Rusiją -  DELFI Sportas
Mūšyje dėl pirmos vietos A grupėje JAV ledo ritulininkai pranoko Rusiją - DELFI Sportas

Neviltis šokiruotoje Rusijoje: pralaimėjome studentams, 153-iai Kanados  sudėčiai - DELFI Sportas
Neviltis šokiruotoje Rusijoje: pralaimėjome studentams, 153-iai Kanados sudėčiai - DELFI Sportas

Rusijos ledo ritulininkai kraunasi lagaminus namo – pasaulio čempionate  pralaimėjo vos kvėpavusiai Kanadai
Rusijos ledo ritulininkai kraunasi lagaminus namo – pasaulio čempionate pralaimėjo vos kvėpavusiai Kanadai

Ledo - YouTube

Pasaulio čempionate: rusų ir amerikiečių muštynės, įspūdinga kova ir JAV  pergalė | Sportas | 15min.lt
Pasaulio čempionate: rusų ir amerikiečių muštynės, įspūdinga kova ir JAV pergalė | Sportas | 15min.lt