Echipament de joacă bancă Locuinţă ledo ritulio atranka Neliniştit Montgomery cheekbone

Moterų ledo ritulio rinktinė pradėjo pasiruošimą olimpiniam atrankos  turnyrui
Moterų ledo ritulio rinktinė pradėjo pasiruošimą olimpiniam atrankos turnyrui

Pasaulio ledo ritulio čempionate favoritai štampavo pergales - DELFI Sportas

Paaiškėjo galutinė Lietuvos ledo ritulio rinktinės sudėtis olimpinei  atrankai
Paaiškėjo galutinė Lietuvos ledo ritulio rinktinės sudėtis olimpinei atrankai

ROKIŠKIO RAJONO PAGRINDINIŲ KŪNO KULTŪROS IR SPORTO RENGINIŲ

Alytausgidas.lt taurė - ledo ritulio klubo „Alytus“ direktoriaus vedamai  komanda (VIDEO)
Alytausgidas.lt taurė - ledo ritulio klubo „Alytus“ direktoriaus vedamai komanda (VIDEO)

Ledo ritulio klubas - LEPA

Moterų ledo ritulio rinktinė pradėjo pasiruošimą olimpiniam atrankos  turnyrui | Sportas | 15min.lt
Moterų ledo ritulio rinktinė pradėjo pasiruošimą olimpiniam atrankos turnyrui | Sportas | 15min.lt

Vėl aštrins pačiūžas pasaulio ledui - Respublika.lt - Naujienų ir žinių  portalas
Vėl aštrins pačiūžas pasaulio ledui - Respublika.lt - Naujienų ir žinių portalas

Olimpinė ledo ritulio atranka: Lietuva pralaimėjo vengrams – 1:5 | Sportas  | 15min.lt
Olimpinė ledo ritulio atranka: Lietuva pralaimėjo vengrams – 1:5 | Sportas | 15min.lt

Latvijos ledo ritulininkai iškovojo olimpinį kelialapį, baltarusiai į  Pekiną nekeliaus
Latvijos ledo ritulininkai iškovojo olimpinį kelialapį, baltarusiai į Pekiną nekeliaus

Lietuvos rinktinės startas pasaulio čempionate: laukia namuose žaidžiantys  favoritai - DELFI Sportas
Lietuvos rinktinės startas pasaulio čempionate: laukia namuose žaidžiantys favoritai - DELFI Sportas

Rokiškyje startavo atranka į „Dainų dainelės“ konkursą - Gimtasis Rokiškis

Lietuvos ledo ritulio rinktinėje olimpinėje atrankoje 1:5 pralaimėjo  vengrams (video, komentarai)
Lietuvos ledo ritulio rinktinėje olimpinėje atrankoje 1:5 pralaimėjo vengrams (video, komentarai)

Ledo ritulininkai liko „ant ledo“ - Mažeikiai, naujienos, žinios -  Santarvės laikraštis, santarve.ltMažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės  laikraštis, santarve.lt
Ledo ritulininkai liko „ant ledo“ - Mažeikiai, naujienos, žinios - Santarvės laikraštis, santarve.ltMažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt

Lietuvos ledo ritulio rinktinė – be D.Zubraus, bet su M.Armaliu

Lietuva – Estija 4:5 | Ledo ritulio kontrolinės | Diena.lt

Kauno sporto mokykla Startas » Ledo ritulys

Kauno sporto mokykla Startas » Kviečiame sportuoti ledo ritulį!

Lietuvių kelyje antrąją pasaulio čempionato dieną – galingai startavę  vengrai - DELFI Sportas
Lietuvių kelyje antrąją pasaulio čempionato dieną – galingai startavę vengrai - DELFI Sportas

Lietuvos ledo ritulio rinktinė prieš olimpinę atranką gerokai „nukraujavo“  | Sportas.lt
Lietuvos ledo ritulio rinktinė prieš olimpinę atranką gerokai „nukraujavo“ | Sportas.lt