Koszykówka 3x3: Polska vs Łotwa w Tokio 2020 - Blog STS

Reprezentacja Łotwy kobiet - Koszykówka - WP SportoweFakty

Koszykówka 3x3 - ME: bolesna porażka z Łotwą | Poinformowani.pl

ME 3×3: Polacy pokonują Czarnogórę! – Piwot.pl | Wszystko o koszykówce 3x3

Polacy zagrali najlepszy mecz w Tokio, ale znów przegrali. Trudna sytuacja  w tabeli
Polacy zagrali najlepszy mecz w Tokio, ale znów przegrali. Trudna sytuacja w tabeli

Świetna Łotwa w ćwierćfinale – to już nie tylko Porzingis - PolskiKosz.pl

ME koszykarzy 2025: Łotwa, Cypr i Finlandia gospodarzami turnieju - Polsat  Sport
ME koszykarzy 2025: Łotwa, Cypr i Finlandia gospodarzami turnieju - Polsat Sport

El. ME koszykarzy: Łotwa z graczami z polskiej ligi wyeliminowana -  Przegląd Sportowy
El. ME koszykarzy: Łotwa z graczami z polskiej ligi wyeliminowana - Przegląd Sportowy

ME koszykarzy: Łotwa - Czarnogóra 100:68 w ćwierćfinale - Sport w INTERIA.PL

Najpierw polała się krew, potem świetny finisz. Polska wygrała z Japonią na  MŚ
Najpierw polała się krew, potem świetny finisz. Polska wygrała z Japonią na MŚ

Polska – Łotwa 80:76. Pożyteczny sprawdzian przed Eurobasketem  (sport.tvp.pl)
Polska – Łotwa 80:76. Pożyteczny sprawdzian przed Eurobasketem (sport.tvp.pl)

Belgia - Łotwa | Koszykówka 3x3 | Półfinał | #Tokyo2020 - YouTube

ME koszykarzy. Łotwa, Cypr i Finlandia gospodarzami turnieju w 2025 roku  (sport.tvp.pl)
ME koszykarzy. Łotwa, Cypr i Finlandia gospodarzami turnieju w 2025 roku (sport.tvp.pl)

Polscy koszykarze o półfinał MŚ powalczą z Łotwą - Przegląd Sportowy

Tokio 2020. Polscy koszykarze wyraźnie słabsi od Łotwy. Kiepska inauguracja  igrzysk (sport.tvp.pl)
Tokio 2020. Polscy koszykarze wyraźnie słabsi od Łotwy. Kiepska inauguracja igrzysk (sport.tvp.pl)

Mistrzostwa Europy koszykarzy 2022. Polska - Francja w półfinale: mecze i  statystyki ostatnich lat. Jaki jest bilans bezpośrednich spotkań? |  Eurosport w TVN24
Mistrzostwa Europy koszykarzy 2022. Polska - Francja w półfinale: mecze i statystyki ostatnich lat. Jaki jest bilans bezpośrednich spotkań? | Eurosport w TVN24

Koszykówka 3x3, MŚ 2022 w Antwerpii: Polska – Łotwa [MECZ] (sport.tvp.pl)

Tokio 2020. Polska - Łotwa. Niestety porażka w koszykówce 3x3 - Przegląd  Sportowy
Tokio 2020. Polska - Łotwa. Niestety porażka w koszykówce 3x3 - Przegląd Sportowy

Koszykówka 3x3 - MŚ: bolesna porażka z Łotwą | Poinformowani.pl

Tokio 2020. Koszykarze 3x3 przegrali mecz otwarcia z Łotwą. Z trybun  dopingował ich prezydent Andrzej Duda | Sportowy24
Tokio 2020. Koszykarze 3x3 przegrali mecz otwarcia z Łotwą. Z trybun dopingował ich prezydent Andrzej Duda | Sportowy24

Polska – Łotwa. Nowy kapitan, dogrywka i trudne zwycięstwo biało-czerwonych  (sport.tvp.pl)
Polska – Łotwa. Nowy kapitan, dogrywka i trudne zwycięstwo biało-czerwonych (sport.tvp.pl)

Tokio 2020. Koszykówka 3x3. Porażka Polaków z Łotwą