Home

marmură scutura Lin gintaras margevičius Expres privire abstract

Vilniuje – vandentiekio avarija: patvino Upės gatvė | KaunoDiena.lt

Lietuviai pradeda naują FINA pasaulio taurės sezoną (pildoma) -  Respublika.lt - Naujienų ir žinių portalas
Lietuviai pradeda naują FINA pasaulio taurės sezoną (pildoma) - Respublika.lt - Naujienų ir žinių portalas

Miestiečiai kaime

Lietuviai skina medalius Baltijos šalių plaukimo čempionate - LRT

Gintaro“ plaukikai pagal iškovotus medalius – vieni geriausių čempionate –  Klaipėdos Sportas
Gintaro“ plaukikai pagal iškovotus medalius – vieni geriausių čempionate – Klaipėdos Sportas

olimpietis - išsamiai DELFI.lt

Naujasis plaukimo vadas – apie prasižengusią 15-metę, mūsų žvaigždes ir  baseiną Romoje | Sportas | 15min.lt
Naujasis plaukimo vadas – apie prasižengusią 15-metę, mūsų žvaigždes ir baseiną Romoje | Sportas | 15min.lt

Vilniaus Upės gatvė buvo atsidūrusi po vandeniu – čia sprogo vamzdis |  15min.lt
Vilniaus Upės gatvė buvo atsidūrusi po vandeniu – čia sprogo vamzdis | 15min.lt

Lietuvos jaunių žaidynėse rekordus gerino plaukikai ir šauliai, paaiškėjo  vandensvydžio čempionai - DELFI Sportas
Lietuvos jaunių žaidynėse rekordus gerino plaukikai ir šauliai, paaiškėjo vandensvydžio čempionai - DELFI Sportas

Europos čempionate plauks klaipėdietis D. Pancerevas

Prezidento taurė – M. Bytautui ir M. Kaminskui | KaunoDiena.lt

Upės gatvėje sprogo vamzdis. Eismas ribojamas - MadeinVilnius.lt - Vilniaus  naujienų dienoraštis
Upės gatvėje sprogo vamzdis. Eismas ribojamas - MadeinVilnius.lt - Vilniaus naujienų dienoraštis

Parduotuvės tunelis – kelionei paspartinti - DELFI Verslas

Finišavo Lietuvos plaukimo čempionatas, geriausiu jo plaukiku tapo A.  Šidlauskas | Diena.lt
Finišavo Lietuvos plaukimo čempionatas, geriausiu jo plaukiku tapo A. Šidlauskas | Diena.lt

Sprogęs vamzdis Vilniaus centre užtvindė gatvę, buvo ribojamas eismas

Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybose dominuoja lyderiai -  BANGENIS | VšĮ „Sveikatos oazė“
Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybose dominuoja lyderiai - BANGENIS | VšĮ „Sveikatos oazė“

Lietuvos čempionatas 2020: geriausias plaukikas – A. Šidlauskas, stipriausi  jauniai – S. Plytnykaitė ir D. Pancerevas
Lietuvos čempionatas 2020: geriausias plaukikas – A. Šidlauskas, stipriausi jauniai – S. Plytnykaitė ir D. Pancerevas

Pasaulio čempionato atranką pasitinkantis Savukynas – apie Izraelio rankinį  ir lietuvių nuostolius - DELFI Sportas
Pasaulio čempionato atranką pasitinkantis Savukynas – apie Izraelio rankinį ir lietuvių nuostolius - DELFI Sportas

Rapšys nesulaikomas – apgynė Europos čempiono titulą ir iškovojo antrą  aukso medalį - DELFI Sportas
Rapšys nesulaikomas – apgynė Europos čempiono titulą ir iškovojo antrą aukso medalį - DELFI Sportas