Home

bazin mat Indiferenţă šachmatų sporto vardai dicţionar Învăţare păcătos

V. Putiną remiančiam šachmatų didmeistriui uždrausta pusmetį dalyvauti  varžybose | Diena.lt
V. Putiną remiančiam šachmatų didmeistriui uždrausta pusmetį dalyvauti varžybose | Diena.lt

Pirmąjį Vytauto Baršausko vardo greitųjų šachmatų turnyrą laimėjo KTU  pirmakursis Tomas Laurušas - Nacionalinis inovacijų ir verslo centras | KTU
Pirmąjį Vytauto Baršausko vardo greitųjų šachmatų turnyrą laimėjo KTU pirmakursis Tomas Laurušas - Nacionalinis inovacijų ir verslo centras | KTU

Šachmatų didmeistris Stremavičius – apie klaidos kainą, sukčių išmonę ir  įsimintiną vaikystės užduotį - DELFI Sportas
Šachmatų didmeistris Stremavičius – apie klaidos kainą, sukčių išmonę ir įsimintiną vaikystės užduotį - DELFI Sportas

Šachmatų turnyre JAV nugalėjęs Stremavičius užsitikrino didmeistrio vardą -  DELFI Sportas
Šachmatų turnyre JAV nugalėjęs Stremavičius užsitikrino didmeistrio vardą - DELFI Sportas

Šachmatų čempionė: jei vyrų ir moterų gyvenimo sąlygos taptų lygios,  meistrų santykis pakistų - LRT
Šachmatų čempionė: jei vyrų ir moterų gyvenimo sąlygos taptų lygios, meistrų santykis pakistų - LRT

Kova dėl pasaulio šachmatų čempiono vardo: pirmoji partija truko 7 valandas  - DELFI Sportas
Kova dėl pasaulio šachmatų čempiono vardo: pirmoji partija truko 7 valandas - DELFI Sportas

Greitųjų šachmatų turnyre Rygoje medalį laimėjo 17-metis iš Marijampolės -  DELFI Sportas
Greitųjų šachmatų turnyre Rygoje medalį laimėjo 17-metis iš Marijampolės - DELFI Sportas

Karalius liko soste: M.Carlsenas – darsyk pasaulio šachmatų čempionas |  Sportas | 15min.lt
Karalius liko soste: M.Carlsenas – darsyk pasaulio šachmatų čempionas | Sportas | 15min.lt

M. Carlsenas laimėjo ilgiausią visų laikų šachmatų pasaulio čempionato  partiją
M. Carlsenas laimėjo ilgiausią visų laikų šachmatų pasaulio čempionato partiją

ŠachmatAukim - Posts | Facebook

Lietuvos mokyklose norima įvesti šachmatų programą | Alkas.lt

Norvegas M. Carlsenas po pratęsimo apgynė stipriausio pasaulio  šachmatininko vardą | Diena.lt
Norvegas M. Carlsenas po pratęsimo apgynė stipriausio pasaulio šachmatininko vardą | Diena.lt

Prie šachmatų sėdęs septynerių, dešimties jau dalyvauja Europos ir Pasaulio  čempionatuose - rinkosaikste.lt
Prie šachmatų sėdęs septynerių, dešimties jau dalyvauja Europos ir Pasaulio čempionatuose - rinkosaikste.lt

Lietuvos šachmatai - Página inicial | Facebook

Šachmatų ekspertas: apie išspręstą pasaulio čempiono klausimą ir Carlsenui  gresiantį talentingo 18-mečio iššūkį - LRT
Šachmatų ekspertas: apie išspręstą pasaulio čempiono klausimą ir Carlsenui gresiantį talentingo 18-mečio iššūkį - LRT

Šachmatų gramatika - Rišardas Fichmanas | Patogupirkti.lt

SEKMADIENIS – SPORTO DIENA | žaibo bei greitieji šachmatai, kita susijusi  informacija
SEKMADIENIS – SPORTO DIENA | žaibo bei greitieji šachmatai, kita susijusi informacija

Šachmatų čempionato starte – ilgai laukti sugrįžimai - Sportas.info

Kovoje dėl šachmatų karaliaus vardo – dešimtosios lygiosios | Sportas |  15min.lt
Kovoje dėl šachmatų karaliaus vardo – dešimtosios lygiosios | Sportas | 15min.lt